درباره ما

درباره ما

ایده هاب صادرات محتوی دیجیتال نخستین بار پس از تغییرات ناگهانی نرخ ارز در سال ۱۳۹۷ در مجموعه MTeam شکل گرفت، اولین گام شناسایی زیست بوم صادراتی در حوزه اپلیکیشن های موبایل بود که برگزاری پنل ها و نشست های تخصصی صادرات اپلیکیشن های موبایل را به همراه داشت. شرکت توسعه محتوای بین الملل پارس دیجیتال بر همین مبنا ذیل خانواده MTeamو با تکیه بر تجربیات چندین ساله این برند در حوزه فناوری اطلاعات، با نام برند PDEفعالیت خود را در عرصه جذب، توانمندسازی، توسعه و صادرات سرویس های موجود آغاز نمود. این مجموعه پیش از این از سال ۲۰۱۲به عنوان پابلیشر، فعالیت های گسترده ای را انجام داده است. با توجه به وجود محتواهای غنی در ایران و همچنین اشتراکات فرهنگی در منطقه، روی آوردن به صادرات سرویس های فاوا به ویژه در زمینه اپلیکیشن های موبایل و رساندن محتوای ارزشمند به مخاطب، فرآیندی سودآور با درآمدهای ارزی به شمار می رود. 

 

اهداف PDE

  • مبارزه با تحریم ها
  • جلوگیری از رکود اقتصادی با بسترسازی درآمد ارزی
  • گسترش فعالیت های ترویجی در فضای سایبری
  • توانمندسازی صنعت تولید اپلیکیشن های موبایل در ایران
  • افزایش اعتبار تکنیکال ایران در منطقه

 

انواع خدمات PDE

  • صادرات سرویس­ها

پذیرش و جذب سرویس ­ها، توانمندسازی و غنی ­سازی سرویس ­ها جهت ورود به بازار، کمک به تجاری­ سازی سرویس­ ها و رقابت ­پذیری بیشتر و صادرات آنها به بازارهای بین المللی از خدمات PDEمی باشد.

  • انتقال فرصت ها به بازار ایران

راه  اندازی ساختارهای مناسب از طریق بسترهای دیجیتال و جذب پروژه ­های بین المللی در حوزه ی تولید اپلیکیشن و نرم افزارهای موبایل از خدمات دیگر PDEمی باشد. با توجه به پایین بودن هزینه های کار در ایران، این امر بسیار مورد استقبال کشورهای خارجی بوده و بستر اشتغال  زایی درخوری را برای ایرانیان فراهم می سازد.

  • فروش محتوای دیجیتال در بسترهای بین المللی

محتواهای دیجیتال تولید شده بر بسترهای بین المللی به فروش رسانده می شود. برای این منظور، زیرساخت  ها و ساختارهای حقوقی مورد نیاز جهت ایجاد حساب کاربری بر بسترهای دیجیتال مارکت های بین المللی توسط PDEفراهم شده است. فروش محتواهای دیجیتال ، در بسترهای عرضه محتوای دیجیتال بین المللی  از جمله مارکت های  App store و Play sotre و … صورت میگیرد.

 


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی